تبلیغات گسترده کانال های تلگرام

تبلیغات گسترده و هدفمند در تلگرام

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی های پرمخاطب و پر بازدید پیام رسان می باشد و یکی از مزیت های آن امکان معرفی و تبلیغات در تلگرام است. روشی که ما برای دیده شدن در تلگرام در نظر گرفته ایم بدین شکل است که تبلیغات شما  در کانال های محبوب و موفق نمایش گذاشته می شود و افرادی که در آن کانال ها عضو هستند تبلیغ شما را می بینند. این تبلیغ متشکل از بنر تبلیغاتی (عکس)، متن مورد نظر، شماره تلفن و لینک دلخواه شما می باشد.

طبق آمار تا کنون بسیاری از برند های معروف توانسته اند از طریق تبلیغات در تلگرام کسب و کار موفقی را راه اندازی کرده و درآمد خوبی را کسب کنند. چرا شما یکی از این برندها نباشید؟

ویژگی های پکیج های تلگرام آتریاد:

  • بازدهی بالا و هدفمند
  • قیمت مناسب
  • نتیجه آماری واقعی
  • موضوعات مختلف پکیج ها با توجه به رسته کاری شما
  • پشتیبانی آنلاین به صورت شبانه روزی

چرا تبلیغات در تلگرام

همانطور که می دانید میلیون کاربر ایرانی در کانال های تلگرامی عضو هستند در تبلیغات بازدیدی، پست تبلیغاتی شما در بهترین کانال های تلگرام و  در معرض نمایش میلیون ها کاربر قرار گرفته می شود و هزینه آن بر اساس تعداد دفعات بازدید محاسبه می‌گردد در نتیجه علاوه بر بازدهی بالا هزینه مناسبی دارد . محتوای تبلیغاتی شما می تواند عکس، متن، کلیپ یا گیف بوده و شامل شماره تماس و لینک کانال یا سایت باشد. با تبلیغات بازدیدی می توانید تبلیغ خود را به طور وسیع در تلگرام منتشر کرده و برند خود را محبوب سازید.
طبق آمار بدست آمده از کاربران ایرانی در کانال های تلگرام , بیش از ۳ میلیون محتوا در کانال های تلگرام روزانه منشر میشود که بازدید از این کانال های در حدود دو میلیارد بار میرسد
پژوهشگاه فضای مجازی از فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام این گونه بیان میکند که بیش از ۵۸۶ هزار کانال تلگرام فارسی وجود دارد و در طی روز بیش از ۳ میلیون محتوا انتشار پیدا میکند .
همچنین این مرکز با بیان اینکه این میزان محتوا انتشار یافته کاربران ایرانی در کانال های تلگرام در ساعت ۲۲ به نهایت اوج خود می رسد. و حدود ۲۵۰ هزار مطلب در این کانال‌ها منتشر می‌شود. این در حالی است که کمترین زمان انتشار مربوط به ساعت ۴ صبح است. در همین حال میزان انتشار مطلب از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ روند ثابتی دارد و حدود ۱۵۰ هزار عدد است.
از سوی دیگر، بررسی روند ایجاد کانال‌های تلگرامی نشان می‌دهد که در طول یک هفته حدود ۱۲ هزار کانال، به تعداد کانال‌های فارسی افزوده شده است و آخرین آمار از وجود ۵۸۶ هزار و ۹۴۰ کانال تلگرامی حکایت دارد. این در حالی است که تعداد کانال‌های به‌روزشده فارسی، ۲۳۸ هزار و ۷۶۷ کانال است.
بر اساس آماری که در طول یک روز به دست آمده است، کاربران در طول ۲۴ ساعت، ۳ میلیون و ۵۶ هزار و ۳۳۱ مطلب در این کانال‌ها بارگذاری کرده‌اند و این رقم در روزهای پایانی هفته به حدود ۳.۵ میلیون مطلب نیز می‌رسد. همچنین تعداد مطالب منتشرشده در هر کانال به شکل میانگین ۱۲.۸ مطلب در روز محاسبه شده است که این رقم در روزهای تعطیل به بیش از ۱۳.۲ مطلب افزایش می‌یابد.
در همین حال، تعداد کل بازدید از کانال‌های تلگرام در یک روز، یک میلیارد و ۹۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار بار عنوان شده و متوسط بازدید هر مطلب در کانال، ۷۱۷ بار است.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم