reportage

رپورتاژ چیست؟ مزایای استفاده از رپورتاژ آگهی

رپورتاژ چیست؟ مزایای استفاده از رپورتاژ آگهی

رپورتاژ را میتوان گفت تبلیغ شما در قالب یک مقاله خبری که همراه با تعدادی عکس و لینک در یک سایت منتشر کرد و این رپورتاژ برای همیشه در سایت ماندگار خواهد بود. و به این معنا است که شما بهترین حالت بک لینک که در قالب رپورتاژ تهیه کردید خواهد بود.

با خرید بک لینک شما به اجبار آن را باید تمدید کنید در غیر اینصورت سایت ارائه دهنده بک لینک شما را حذف میکند که این کار منجر به افت سایت شما میشود و اگر تعداد این بک لینک های حذف شده زیاد شوند شما مشمول جریمه از سمت گوگل خواهید شد .  اما اگر شما بک لینک خود را بصورت رپورتاژ آگهی در نظر بگیرید و با این روند که شما قادر به ارائه چندین لینک در رپوتاژ خواهید بود و تاثیر بسازی را در پیشرفت سئو سایت خود خواهید دید.

back link

نکته :

شما برای تهیه رپورتاژ که به شکل معرفی برند و نوع کسب کارتان را بصورت مصاحبه و خبری در نظر بگیرید که شکل جذابی را برای مطالعه کاربران و ورود به سایت شما را داشته باشند.

برای نوشتن رپوتاژ اگهی سعی کنید محتوای را ایجاد کنید که کاربران را خسته نکند و هدفی را برای بخش خاص تمرکز و در نظر بگیرید

برای کسب کارتان چهره ای ایجاد کنید که محتوای داستان سمت وسوی اشخاص باشد و ملزم شرکت و سازمان نباشد و تصاویری از اشخاصی که درباره آن می نویسید در متن اضافه کنید.

خلاق و ایده پرداز در ساخت محتوا باشید  تا مجتوای خبری شما جالب و جذاب برای خوانندگان سایت باشد .

از نوشتن پاراگراف های طولانی بپرهیزید و بصورت زبان ساده و محاوره ای و جملاتکاربردی مناسب در نوشتن رپوتاژ بهره ببرید

تیتر یا عنوان قوی در استفاده کنید و عکس مناسب که در دید اولیه کاربران مجذوب محتوای خود کنید.

سایته های را برای رپوتاژ آگهی خود انتخاب کنید که ارزش بالای را جهت بک لینک گیری را دارند را در اولویت خرید رپوتاژ آگهی خود در نظر و سایت های خبری  و سرگرمی همچنین سایت های که زمینه فعالیت شان به کسب کار شما نزدیک و در یک سو قرار دارند که از جهت سئو  وضعیت خوبی دارند

ایندرا مهر

 

0 دیدگاه(ها)
    گذاشتن یک دیدگاه